roksa

Pitbull nowe porządki Międzyzdroje gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Pitbull, to jeden z obecnych filmów, który chowa w napięciu, mrozi krew w żyłach i posiada tak wiele scen akcji, że z uczciwością nie można wymienić go filmem suchym i monotonnym. Stanowimy w nim bowiem do czynienia z rodziną warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w duże zdjęcia i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Węgorzyno gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, wyobraźnie i częstym akcjom, jakie nie wciąż są dobre z założeniem, film stawał się hitem i szybko, zdecydowano się na następną stronę Bitbulla.

klik i ogladaj film

Pozostała stronę kultowego filmu, Pitbull Nowe porządki, rozmawia o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za wszelką cenę, chce znaleźć groźnych gangsterów, zakłócających porządek nie tylko na Mokotowie, lecz więcej w wszelkiej Warszawie. Chcą oni do zrealizowania tak zwanych porządków, stąd tytuł innej grupy.

W trakcie akcji, pokazuje się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w znaczną sprawę, chodzi bo o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których niszczył i obcinał mi palce, by nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Realizujący w pojedynkę Majami, dla cała sytuacji, postanawia połączyć energie z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy termin oraz potrafią duża informację na temat strategii leczenia gangsterów.

Pitbull nowe porządki Węgorzyno gdzie obejrzeć?

Majami, wpada na pomysł, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w tłach, w jakich gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed zasadzką również nie powraca do zatrzymania. Darek nie ma się poddać i szuka nowego fortelu na zakończenie gangsterów.

Majami, zyskuję ważne porady odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt ale nie chce ułatwić mu zdobyciu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić robotę na drugi.

Pitbull nowe porządki Węgorzyno gdzie obejrzeć?

Nie będąc wyboru grupa policjantów decyduje się przeprowadzić historię i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas pracy nie udaje się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego szukaj policjanci trafiają a później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie zmusza jednak gangstera do wymianie.

W obawie o wysoki wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w nowym czasie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do załatwienia jego matk. Uważała istnieć wówczas Zemsta za pomoc z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo wychodzi z założenia, że kiedy się nawracać, to po całości.

Uznaję się do brania wkładu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje i miejsce, w jakich zakopano ciała. W ten zabieg, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające wiedzę na temat handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia z ich strony.

Pitbull nowe porządki Węgorzyno gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant wyróżnia się zdobytymi relacjami z partnerem i idzie na następną akcję. Majami wraz z rodziną policjantów wraca na plac bazaru. po przygotowaniu sklepu, zakłada się obserwacja z białego pomieszczenia po automatach do gry. Wtedy do jakiegoś ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia dać się w dłoni policji.

Świadom, obserwacji miejsca, decyduje się zapytać o haracz. Gdy sięga po pieniądze, w ostatnim czasie do pokoju wpada policja i kończy zatrzymania. Boss decyduje się na wymianę z policją, na poczet mniejszego wyroku i danych zawarcia związku małżeńskiego podczas odbywanego kary. Gdy powtarza się dołączyć do porozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Dołącza do zabójstwa, w jakim ginie Boss, a główny aktor, dodający się w kwestię policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na ostatnim poziomie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie nominowany do nagrody. Ma bardzo dobrych decyzji także z pewnością dzieli się na polu innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Węgorzyno gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments