Kobiety Mafii 2 Międzyzdroje gdzie obejrzeć lub kupić?

Zachodniopomorskie

Film pojawił się w własnych kinach 22 lutego 2019 roku, za obecne w międzynarodowych kinach widzowie mogli go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski wraz z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Sianów gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto też wspomnieć o aktorach odgrywających kluczowe role. Tak nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Razem z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą to zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 oddają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie jako chciałby pokazać całą historię. W przeciwnej grup dostajemy wątki trzech różnych formie, które w prawdziwym etapie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która posiada poważne plany, żeby odmienić nasze mieszkanie na pozytywniejsze. Zawiera ona kontrakt na ważny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wymaga ustawić się na pełne życie. W tym tymże czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia także musi sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, jednakże nie stanowi dla niej toż ciężkie, ponieważ przez wszystkie jej przeznaczenie była utrzymanką innych. Opływająca do tej chwili w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z zmiany Siekiera nadal udaje się w Maroko, gdzie znajduje naszego przyszłego męża Amira, który okazuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Sianów gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą akcją jest wątek Darii zaś jej zysk z Kolumbijczykami. Z wiadomych podstaw ta lokata nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do końca tona kolumbijskiej kokainy ma zagwarantować jej bycie nad rynkiem, jednak historia mija się utratą produktu i ważnymi problemami. Niania popada w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, tylko wtedy dziś Daria jest solidnie zorganizowana do niedawnej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej prace bez męskich pleców i teraz otrzymuje się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Wtedy w jej elemencie pojawiają się nowoczesne i piękne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykonywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) również jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze zapisują się w spokój całej historii, łącząc jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym obrazie także pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące muzyków i kojarzenia ich z jedną, ważną rolą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wpasował się w pracę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie oczywiście z tego, że posiada wybrać z aktorów coś czego nie pokazali w ich dotychczasowej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Sianów gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi wręcz stworzona do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją właściwość w sprzedaż długą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w centralnej połowie filmu Vegi oraz w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi może sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie łączy ze sobą różne wątki filmu.

Sceny akcji nie robią się sztuczne. Od razu widać, iż na film był przeznaczony nieco duży budżet, ponieważ kiedy akcja przemieszcza się do Maroko czy Kolumbii, to dokładnie tam komunikuje się też plan filmowy. Dzięki temu film prezentuje się świetnie na ekranie. Widz widząc go osiąga doświadczenie rzeczywistości i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest konsekwentny a z dowolnym nowym filmem stara się jakością wizualną ciągnąć się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z grupą robiącą serial Narcos dla Netflixa, oraz w Hiszpanii z grupą Game of Thrones. Wynik ich pracy jest kiedy najbardziej znany na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem pracy z elementami komediowymi, gdzie mamy kilka zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą z niego fani zaś im toż pozwala, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przypadnie do poziomu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, również nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Sianów gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments